İçeriğe geç

Ahtapot Hurdacı Biz Kimiz?

Ahtapot Hurdacı firması olarak biz kimiz sorusuna birlikte cevap bulmaya çalışalım. Firma olarak İstanbul Hurdacı olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Her zaman en yakın hurdacı sorusunun cevabı olmaya çalıştık ve bu konuda kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

Ahtapot Hurdacı firmamız 20 yılı aşkındır bu sektörün içinde yer almaktadır. Bu nedenle tecrübemiz oldukça fazladır. Sonuç itibari ile yılların verdiği tecrübeye bağlı olarak hurdaların değerlendirilmesi, güncel fiyat politikaları ve siz değerli müşterilerimiz için en doğru çözümü oluşturma yönünde inisiyatif alabiliyoruz.

Demir, Bakır, Alüminyum, Kağıt, Sarı, Plastik, Kablo, Çinko, Nikel, Akü, Makine Parçası gibi bir çok hurda çeşidi için değerinde alım yapmaktayız. Hizmetlerimizde her zaman sizlerin memnuniyeti ve yüksek kazanç sağlamanız üzerine kurgulamaktayız ve buna yönelik kendimizi sektör içinde geliştirmekteyiz.

Ahtapot Hurdacı Biz Kimiz
Ahtapot Hurdacı Firması Biz Kimiz

Hurdalarınız için Neden Ahtapot Hurda Güvenilir Hurda Firmasıdır?

Hurda alımında güvenilir firma olmak bizler için ticari karın ötesinde bir övünç kaynağıdır. Çünkü bizler işimizi severek yapıyoruz ve her zaman en iyi firma olma hedefindeyiz. Bu yolda başarı göstergesi ise tavsiye edilir olabilmeyi başarmaktır.

  1. Güncel fiyat borsasını takip ediyoruz ve son fiyatlar üzerinden değerlendirme yapıyoruz.
  2. Yerinden alım yapıyoruz. Siz yorulmayın biz en kısa sürede adresindeyiz.
  3. Yıkma ve Sökme çalışması. Siz isteyin biz sökelim, yıkalım ve ayırma işlemleri yaparak hurdaları toplayalım.
  4. Nakit Ödeme ile hurdalarınızı alıyoruz. İban, Elden siz nasıl arzu ederseniz ödeme yöntemini ona göre seçiyoruz
  5. Güvenli hizmet için tartma işlemlerinde hassas terazi kullanıyoruz. Bu sayede insan hatalarını sıfırlamaktayız.

İstanbul’da Size En Yakın Hurdacı Firması Olmayı Başarıyoruz?

İstanbul’da Size en yakın hurdacı olabilmek için bölgesel hizmet alanları oluşturduk. Bu sayede sizlerin talepleri hangi ilçede ise o ilçeye bakan bölgesel çalıma arkadaşlarımızı adresinize çok hızlı bir şekilde ulaşmaktadır.

Doğru adres! Hurdalarınızı gönül rahatlığı ile firmamıza teslim edebilirsiniz. 7/24 haftanın tüm günleri hizmetinizdeyiz. Telefon Numaramız : 0532 173 26 79