İçeriğe geç

Fatih Hurdacı

Fatih Hurdacı

Fatih hurdacı firmaları arasında hızlı ve donanımlı hizmet sağlayan AHTAPOT Hurdacılık olarak prensibimiz etkili ve hızlı hizmet sunmaktır. Günümüz şartlarında artan geri dönüşüm ile beraber elinizde bulunan birçok hurda malzemeyi sizlerden çok iyi fiyatlara alarak kaliteli ve ahlaklı çalışma yöntemimizi uygulamış oluyoruz. Fatih hurda alan firmalar aramalarında fatih ilçesi en üst seviyede hizmet verdiğimiz bir ilçedir. Başta Çapa, Eminönü, Yenikapı, Sirkeci, Aksaray, Beyazıt, Tahtakale, Vefa, Topkapı gibi semtlerin hepsine hurdacılık hizmeti vermektedir.

 

Fatih’de Hurdacı Yapan Firmaların Telefon Numarası

Fatih Hurdacı yapan firmaların telefon numarasını istiyorsanız eğer biz buradayız. Ahtapot Hurdacılık olarak hurdacılık sektörünün en iyi fiyatlandırmalarını sizlere sunmaktayız. Web sitemizde tüm iletişim bilgilerimiz mevcut, tarafımıza fotoğraf ve video ileterek hurdanız için fiyat alabilir keşif talebinde bulunabilirsiniz. Fatih hurda alımı için adresinize gelindiğinde ödemenizi peşin yapıp,  taşıma işlemi bizler yapmaktayız. Sizler sadece bizleri arayarak ya da fotoğraf göndererek para kazanabilirsiniz.

Fatih Demir Hurda Alan Yerler ve Değerli Hurdalar

Fatih demir hurda alan yerler olarak yapılan her aramada biz Ahtapot Hurdacılık şirketi karşınıza çıkacaktır.  Hurda sektöründe şuan en popüler hurdalar demir, çelik, ağaç oluşumlu ürünler olan kâğıt ve kartonlardır. Son yıllarda da sokaklarda gördüğünüz gibi çok fazla kâğıt toplayıcılığı başlamıştır. Bunun en önemli sebebi  olarak adlandırılan geri dönüşüm bilincinin artık ülkemizde de artış göstermesidir. Toplanan kâğıt, metal ve plastik hurdalar gerekli alanlara götürülerek ayrıştırılır ve sonrasında farklı sektörlerde değerlendirilerek kullanılır.

Ahtapot (Fatih hurdacı) Hurdacılık ile bana en yakın hurdacı taleplerinize çözüm üretmekteyiz.

Hurdamı nasıl elden çıkarırım?

GOOGLE ile arama yapıp kendi bölgenize en yakın firmayı yani Ahtapot hurdacılık firmamızı bularak kayıtlı numaramız ile bizleri arayarak ya da bizlere fotoğraf, video göndererek mevcut hurdanızın değerini öğrenebilirsiniz.

Hurdamı en iyi fiyata nasıl satabilirim?

Her hurdanın maddi değeri farklı olmakla birlikte, hurdanın mevcuttaki durumuna dokunmadan bizlere bilgi vermeniz gerekiyor. Çünkü bazı hurdaların değerleri yanındaki parçalar ile artabilir bu noktada bilinçli kişilere yani bize göstermeden önce hurdanızı olduğu gibi muhafaza ediniz.

Hurda kategorisine giren endüstriyel atıklar hangileridir?

Hurda dediğimizde aklınıza sadece demir, metal, kâğıt gelmemelidir. Geri dönüşümü yapılabilen her ürün hurda değeri taşır. Sadece nükleer atıklar hurdaya dönüştürülemiyor ve çevreyi korumak adına belirli işlemlerden geçirilip depolanmaktadır. Plastikten tutun ağaç ürünlerine, evinizde ki bilgisayarınız, mobilya, beyaz eşya, aklınıza gelebilecek her şey hurda kategorisine girmektedir.

En pahalı hurda nedir?

Günümüz dünyasında artık her hurda çok değerli. Ancak bazı hurdalar sanayi kısmında ciddi fayda sağladığı için daha değerlidir. Bunlar metal grubudur. Metal hurdalar sanayide çok ihtiyaç duyulan hurdalardır. Çinko, çelik, demir, bakır, alüminyum gibi hurdalar değerli metallere dâhildir

Ödemeleri nasıl yapıyorsunuz?

Hurdanın keşfi yapıldıktan sonra alım yapıldığı anda ödemeniz tarafınıza elden yapılmaktadır. Ödemelerde peşin olması sizin için büyük bir avantaj.

Hurdamı satabilmek için ne kadar olması gerekiyor?

Hurda konusunda belli bir alım söz konusu değil. Genellikle bizi aramanız yeterli oluyor bizler gelip hurdanızı ne ağırlıkta olursa olsun alıyoruz. Çünkü büyük ve küçük çaplı iş ayrımımız yok her iş için mevcutta ki elemanlarımız size hizmet vermektedir.

Fatih en yakın hurda şirketleri yol tarifi nedir?

Fatih en yakın hurda şirketleri yol tarifine gerek kalmadan hurda alanına geliyoruz hurdanızı alıyoruz ve sizi hiç yormuyoruz.

Hurdacılar Bina yıkımı yapar mı?

Ahtapot hurdacılık olarak yıkıma hazır binalar, çatı temizlikleri gibi durumlarda ekibimiz ile gelerek ilk olarak yıkımı, ardından yıkım alanı temizliği yapılarak bölgeden ayrılıyoruz.

Fatih Hurdacı Yapan Firmaların Çalışma Şekli

Fatih hurdacı yapan firmaların başında gelen firmamız Ahtapot Hurdacılık hızlı iş akışı ile diğer firmalardan ayrılmaktadır. Firmamızın temel amaçlarından bir tanesi de müşteriye en hızlı şekilde fiyat bilgisi verip sonrasında elinde bulunan hurdasına hurda sektörünün en yüksek fiyatları ile ödemesini yapmaktır.

Türkiye’de Demir-Çelik Rezervleri Ortalama Ne kadar

Türkiye’ de demir-çelik rezervleri ortalamasını söylemek çok zor. Ama birçok ilde demir-çelik rezervlerinin olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bunlar İzmir, Balıkesir, Sivas, Malatya, Sakarya, Kütahya, Hatay, Düzce, Kayseri, Kahramanmaraş gibi şehirlerimizde rezervlerimiz bulunmaktadır. Türkiye geçtiğimiz 2021 yılında 34,7 milyon ton kadar ham çelik üretmeyi başardı. Rezervlerin üretim noktasında yetersiz kalması halinde ithalat yapılmaktadır. Son dönemde gerçekleşen fiyat artışı hurdacılık sektörünü olumlu yönde etkilemiştir. Çünkü hurda daha fazla değerlendi ve getirisi fazlasıyla arttı.

Dünya genelinde atıkların depolanması veya imha edildikten sonra ki oluşan çevresel risklerden dolayı geri dönüşüm çağının başlaması da kaçınılmaz oldu. Tek başına çevre kirliliği etkili değil tabi ki. Bunun yanında dünyadaki rezervlerin tükenmeye başlaması da büyük bir etken. Dönüşüm ile beraber hem daha az maliyet ile üretim yapılmakta hem de çevre şartları korunmaktadır. Özellikle plastik atıkların dünyada 400-500 yıl kadar kalabildiğini düşünürsek, artan nüfus ile beraber geri dönüşüm dediğimiz yeniliğin başlaması güzel bir başlangıç olmuştur.

Fatih hurda şirketi olarak Fatih çevresinde hurda ticareti yapmaktayız. Her tonajdaki hurdanın taşınması için en yakın aracı tahsis edeceğiz. Satın alma yoluyla niceliksel tedarike önem veriyoruz ve kaliteyi artırmaya çalışıyoruz. 2 yıllık tecrübemizle Fatih pazarına tazelik getiriyoruz.

Size en yakın Fatih hurdacının numarasını arayıp bilgi alabilirsiniz. Her türlü hurda malzeme satışı için lütfen servis numaramızı arayınız. Fatih hurda bayisi mi arıyorsunuz? Fatih en profesyonel metal hurda firması olan Ahtapot hurdacı , en özverili hizmeti sunmaya devam ediyor. Fatih hurda alım noktaları Fatih ikinci el ticari mutfak ekipmanları ve hurda alım satımı yapıyoruz dedik.

Bugün Fatih metal hurda alımı yapan fabrikalarla aramızdaki profesyonel hizmetleri anlatmak istiyorum. Tonajlı alüminyum hurdası, hurdası, bakır, demir, kablo, çinko ve kurşun hurdası alım fiyatları sunmaktayız. Kaliteli hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla Fatih hurda alım satım işi yürütmekteyiz.

Önceliğimiz hurda sahiplerinin memnuniyeti olup, hiç çaba harcamadan kar elde etmek istiyoruz. Bu nedenle her türlü profesyonelliği sağlamaya çalışıyoruz. Fatih civarından bakır hurdası alıyoruz. Fatih torna hurdası, antimon zamak hurdası, çinko hurdası, çelik hurdası ve teneke hurdası almaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir