İçeriğe geç

Ataköy Hurdacı

Ataköy hurdacı

Ataköy hurdacı ile Geri dönüşümü önemli olan organize sanayi bölgesinden her gün tonlarca atık çıkıyor. Genellikle hurda metal, bakır, alüminyum, kablo, sarı, elektronik hurda, paslanmaz, kurşun, krom, zamak, armatür, hurda, şantiye hurdası, dinamo hurdası, hss hurdası, hava çeliği, jant, piston, jeneratör, trafo, naylon ve hurda klimalar, satın aldığımız hurda metal türlerinin bir parçasıdır. Bu hurdaları  hem Bakırköy hem de Ataköy bölgesinden alıyoruz.

Ataköy hurdacı Firmamız İstanbul’un her bölgesinde çöplerinizi değerinde ve nakit olarak satın almaktadır. Organize sanayinin yoğun olduğu Ataköy ve çevresine de hizmet vermekteyiz. Daha yaşanabilir bir yapıya kavuşturulması, ülke ekonomisine ve şirketlerine ek hizmetler sunulması temel önceliğimiz ve hedefimizdir. Ataköy hurda metal kabul eden metal geri dönüşümü anlamına gelen birçok ücretsiz hizmet sunarak sizlere en doğru ve güncel fiyat teklifini sunuyoruz. Bizi diğer hurda bayilerinden ayıran başlıca özellikler şunlardır: -Ücretsiz değerlendirme hizmetimiz (Bu hizmet sayesinde mevcut atık hakkında bilgi alabilir ve maddi olarak ne kadara mal olacağını öğrenebilirsiniz.)

Ataköy hurdacı

-Boş konteyner hizmeti (İşletmenize boş konteyner bırakılır, bu da çevre temizliği ile atıkları birleştirmenizi sağlar.) – Bulunduğunuz yerden prepa hizmeti (Tüm firmalar için yerinde hizmet vermekteyiz.) – Lisanslı bina ve taşıma hizmeti (tüm yasal atık satıcıları belge ve lisans gerektirir) – Genel atıkları toplamak ve ayırmak için geri dönüşüm noktası – Yüksek kaliteli ekipman ve profesyonel personel. – LME Exchange ve Çolakoğlu’na göre rayiç değerden hurda metal alımı.

Ataköy hurdacı Firmamız hurda bayisi olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyar. Temel önceliğimiz ve hedefimiz daha yaşanabilir bir doğanın teşvik edilmesi, ülke ekonomisine ve iş dünyasına ek hizmetlerin sağlanmasıdır. Ataköy hurda metal kabul eden metal geri dönüşümü anlamına gelen birçok ücretsiz hizmet sunarak sizlere en doğru ve güncel fiyat teklifini sunuyoruz.

Bizi diğer hurda metal bayilerinden ayıran başlıca özellikler şunlardır: -Ücretsiz değerlendirme hizmetimiz (Bu hizmet sayesinde mevcut atıklar hakkında bilgi alabilir, maddi olarak ne kadara mal olacağını öğrenebilirsiniz.) -Boş konteyner servisi (Boş konteynerler işletmenize bırakılır, bu sayede çevre temizliği ile atıkları birleştirmenize olanak sağlanır.) – Bulunduğunuz yerden teslim alma hizmeti (Tüm firmalara yerinde hizmet sunmaktayız.) – Lisanslı inşaat ve kaldırma hizmeti (tüm yasal hurda metal satıcıları belge ve lisans gerektirir) – Genel atıkların toplanması ve ayrıştırılması için geri dönüşüm noktası – Kaliteli ekipman ve profesyonel kadro. – LME Borsası ve Çolakoğlu bazlı rayiç değer üzerinden hurda metal alımı. Firmamız ikili atık bayii olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyar.

Ataköy hurdacı Profesyonel bir ekiple çalışmak isterseniz geri dönüşüm konusunda çözüm ortağınız olmaktan gurur duyarız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir