İçeriğe geç

Dursunbey Hurdacı

Dursunbey hurdacı
Dursunbey Hurdacı Hurdalarından kurtulmak isteyen kişiler, bu hurdalarını çevreye atmak yerine hurdacı firmalarından 7/24 hizmet talep ederek hem hurdalarından hiçbir uğraş sarf etmeden kurtulabilmekte hem de bu hurdalarından para kazanabilmektedir. Bu hizmet sayesinde hurdacılar, kişilerin hurdalarını satmasını teşvik ederken, hurdacılar tarafından alınan bu hurdalar ardından depolanarak geri dönüşüme hazır hale getirilmektedir.
Geri dönüşüme ulaştırılan bu hurdalar ise eritilerek hammadde olarak kullanılmakta ve yeni ürünler için kullanılmaktadır. Dursunbey hurdacı firmaları da bu hizmeti Dursunbey sakinlerine en kaliteli ve en güvenilir şekilde sunmaktadır.
Hurdacı firmaları, özellikle araba parçası, elektronik eşya, akü, klima gibi hurdaları da toplamakta ve çalışır durumda olsun veya olmasın bu ürünleri içeriğine, hammaddesine ve tonajına göre değerlendirmektedir.
Dursunbey hurdacı

Dursunbey Hurdacılar

Dursunbey hurdacıları, sahip olduğu araçları ve işinin ehli çalışanları ile kişilerin hurdalarını adreslerinden toplamaktadır. Araca yüklenen bu hurdalar, firmanın deposuna götürülerek burada ayıklama ve kategorilere ayırma işlemi uygulanmaktadır.
Bu sayede tüm hurdalar, geri dönüşüme gönderilecek ve gönderilmeyecek olarak ayrılarak hazır hale getirilmektedir. Sanayi hurdaları, işyeri hurdaları ve ev hurdalarının çevreye olan zararını ortadan kaldıran bu firmalar, Dursunbey sakinlerinin daha temiz bir çevreye sahip olmasını sağlarken;
  • Hurda alım-satımı
  • Fabrika sökümü
  • Bina yıkımı
  • İnşaat yıkımı
  • Malzeme ve parça sökümü
  • Gibi pek çok hizmet sunmaktadır.

Dursunbey Hurda Fiyatları

Dursunbey’de özellikle demir ve bakır hurdalar oldukça yüksek fiyatlarla kişilerden satın alınmaktadır. Bunun sebebi ise hurda piyasasında bu hammaddelerin hem talebinin hem de değerinin yüksek olmasıdır.
Dursunbey hurda fiyatları konusunda net fiyatlar için anlık olarak güncellenen fiyatların takibini sağlayan hurdacı firmaları ile iletişime geçmek en doğrusudur. Kişiler, sahip oldukları hurda yığınının tartılarak tonajının belirlenmesinin ardından hurdalarının hammaddesinin değeri üzerinden bu hurdaları için ödemesini peşin olarak anında almaktadır.

Dursunbey Hurdacı Numarası

Dursunbey hurdacı firmaları ile nasıl iletişime geçeceğini ulamayan kişiler, bunu en kolay şekilde Dursunbey hurdacı numarası ile bu firmaları arayarak gerçekleştirebilmektedir. Firmaların telefon numaralarına ulaşılarak hizmet talep edilebilmektedir.
7/24 hizmet alınabilen bu hurdacı firmalarına adreslerini belirten kişiler, talep ettiği hizmetten en kısa sürede yararlanabilmektedir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir