İçeriğe geç

Edremit hurdacı

Edremit hurdacı

Edremit hurdacı Edremit’te fabrika sökümü ve yıkımı, bina yıkımı, inşaat sökümü ve yıkımı gibi hizmetleri de sunmaya başlayan Edremit hurdacı firmaları, hizmet alanlarını önemli ölçüde genişletmişlerdir. Hurda alım-satımının yanı sıra bu hizmetleri müşteri memnuniyeti adına yalnızca bu yıkım ve sökümlerden ortaya çıkan hurdaları alarak yani ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Edremit sakinlerinin kişisel hurdalarının yanı sıra özellikle sanayi bölgesinde de oldukça fazla hurda ortaya çıkmakta ve tüm bu hurdalar bir köşede beklemek yerine değerlendirilerek geri dönüşüme kazandırılabilmektedir.

Edremit hurdacı

Bu hususta da Edremit hurdacı firmaları, kişilerin veya işyerlerinin sahip olduğu pek çok hurda türünü en yüksek piyasa fiyatları ile satın almakta ve bu işlevsiz ve kullanımı sonlanmış hurdaları toplayarak hem çevreye hem de kişilere fayda sağlamaktadır.
Geri dönüşüme kazandırılabilmesi mümkün hurda türleri, hurdacı firmaları tarafından depolandıktan sonra yeterli miktarda olması halinde geri dönüşüm fabrikalarına gönderilmektedir. Edremit sakinlerinin tüm bu hurdaları, hurdacı firmalar sayesinde geri dönüştürme işlemi ile hammadde olarak kullanılmaktadır.

Edremit Hurdacılar

Balıkesir’in Edremit ilçesinde hurdacı firmalarının oldukça önemli bir işlevi bulunmakta ve sundukları hizmetler sayesinde kişilerin talep ettiği bu hizmetlerden en memnun şekilde ayrılmasını sağlamaktadır. Hızlı, güvenilir, şeffaf ve özverili bir hizmet anlayışı ile Edremit hurdacılar, bu ilçenin her bir karışında kişilerin hurdalarını satın almakta ve çeşitli yıkım ve söküm işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Edremit Hurda Fiyatları

Edremit hurda fiyatları, özellikle hurdalarını satmak isteyen ve bu nedenle hurdalarının güncel değerini öğrenmek isteyen kişiler tarafından oldukça merak edilmektedir. Bu konuda özellikle hurdanın hammaddesi ve tonajı belirleyici olurken, özellikle kişilerin en çok sattığı ve hurdacı firmalarının en çok satın aldığı bazı hurda türleri ve ortalama fiyatları şöyledir;

  • Demir Hurda: Ortalama 5.50 TL
  • Soyma Bakır Hurdası: Ortalama 145 TL
  • Hurda Alüminyum Tel: Ortalama 40 TL
  • Hurda Paslanmaz 304 Krom: Ortalama 24 TL
  • Hurda Karışık Kablo: Ortalama 40 TL

Edremit Hurdacı Telefon

Edremit hurdacıların telefon numaraları ile dilediğiniz zaman talep ettiğiniz hizmet için veya bilgi için hemen arayın..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir