İçeriğe geç

Erdek Hurdacı

Erdek Hurdacı

Erdek Hurdacı Kullanımını yitirmiş, bütünlüğünü ve işlevini kaybetmiş, miladını doldurmuş ürün, eşya ve malzemeler, hurda olarak nitelendirilmektedir. Bu hurdalar, özellikle pek çok kişinin evinde veya işyerinde bulunmakta ve hiçbir işe yaramayan bu atık eşyalar, yalnızca yer kaplamaktadır.

Ancak bu hurdaların aslında değerli bir eşya olduğu ve hem kişilerin kazanç sağlayabileceği hem de bu hurdalar ile geri dönüşüm gerçekleştirilebileceği bilinmesi gereken bir durumdur. Hurdacılar, bu hurdaları kişilerden piyasasına ve tonajına göre fiyatlarla satın alırken, ardından bu hurdaları geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Erdek Hurdacı

Bu nedenle Balıkesir’in her bölgesinde ve her karışında olduğu gibi Erdek’te de kişiler, sahip oldukları bu hurdaları, Erdek hurdacı firmalarına satabilmektedir. Erdek’te hizmet veren bu firmalar, kişilerin adreslerinden bu hurdaları alıp araçlarına yüklerken, kişilere şeffaf bir ölçüm ile tonaj ve yüksek perdeden fiyatlar ile hammaddenin değerini belirterek kazanacakları parayı tamamen hakkaniyetli bir şekilde belirleyerek kişilere sunmaktadır.

Erdek Hurdacılar

Erdek hurdacılar, hurda alımı ve satımı konusunda Erdek sakinlerine hizmetlerini 7 gün 24 saat sunmakta ve güvenilir bir şekilde kişilerin hurdalarını en yüksek fiyatlarla satın almaktadır. Yalnızca kişilerin ev veya bahçelerindeki hurdaları almayan bu firmalar, özellikle üretim sırasında veya sunduğu hizmetlerde hurda konumuna düşen ürünleri de en iyi fiyatlarla yerinden satın almaktadır.
Pek çok farklı hurda çeşidi bulunduğu için, kişilerin bilmediği pek çok değerli ve satın alınabilen hurda çeşidi bulunabilmektedir.

Bu nedenle kişiler, sahip oldukları hurdaların değerli olup olmadığını Erdek hurdacı telefon numaralarını arayarak öğrenebilmektedir.
Hurdacılar, hem firmalarının hem depolarının bulunduğu yerlerde hizmet verirken, kişilerin bu yerlere gitmesine dahi gerek olmadan telefon ile hizmet talep edebilmeleri mümkündür. Özellikle kendi araçlarına ve profesyonel bir ekibe sahip olan hurdacı firmaları, tüm talep edilen hizmetleri büyük bir özveri ve dikkatle gerçekleştirirken, müşteri memnuniyetini her zaman en üstte tutmaktadır.

Erdek Hurda Fiyatları

Erdek hurda fiyatları hakkında detaylı bilgi için firmalar ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Hurdacı piyasasındaki fiyatlar, talep durumuna göre sürekli olarak güncellendiği için kişilerin son fiyatları öğrenebilmesi için firmalardan bilgi alması gerekmektedir.
Ancak özellikle en değerli hurda türleri içerisinde şu hurda türleri bulunmaktadır;

  • Demir
  • Bakır
  • Nikel
  • Sarı Hurda
  • KABLO
  • KROM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir