İçeriğe geç

Hurda Sarı Fiyatı

Hurda Sarı Fiyatı

Hurda Sarı Fiyatı Sarı (pirinç) hurdanın fiyatı LME fiyatına göre değişmektedir. Ancak pirinç hurdası LME’deki hızlı değişikliklere bakır kadar duyarlı değildir. Bunun nedeni Sari hurdasının bir alaşım olmasıdır. Sarı hurda izabe tesisleri hem büyük hem de küçük birçok endüstride kullanılabilir. Süs eşyaları ve el sanatları üreten imalathaneler aynı zamanda bitmiş ürün imalatçılarıdır. Bu firmalar büyük miktarda pirinç hurdası tüketmiyorlar. Aylık ortalama tüketim 3-5 tondur. Alt yapı, otomotiv gibi birçok sektöre tedarikçi olarak çalıştığı için pul ve conta üreticileri dekoratif eşya üreticilerini sıklıkla kullandığı öne sürülmüştür.

Hurda Sarı Fiyatı

Ülkemizde inşaat sektörü çok hızlı ilerlemekte ve birçok yeni ev ve mekan inşa edilmekte, bu nedenle birçok musluk, musluk, ayna, tuvalet vb. ürünlerde büyük miktarda sarı pirinç hurdası kullanılmaktadır. Sarı (pirinç) kimyasal alaşımlı hurda Sarı hurda esas olarak bakır ve çinko alaşımından oluşur. Minimum miktarda diğer metaller de dahildir.

Hurda Sarı Fiyatı

Sarı Hurda Araiş MS-70 fiyatları220,00₺/Kg
Sarı Hurda Araiş MS-64 fiyatları200,00₺/Kg
Sarı Hurda Çubuk Ucu Parça fiyatları 185,00 ₺/Kg
Sarı Hurda MS-58 Çubuk Talaşı fiyatları 178,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk fiyatları165,00 ₺/Kg
Hurda Su Saati fiyatları155,00 ₺/Kg % 2 fire
Sarı Hurda Radyatör fiyatları132,00 ₺/Kg
Hurda Fosfor Bronz Araiş fiyatları160,00 ₺/Kg

 

1 kilo sarı hurda ne kadar?

Pirinç hurdası için alaşımdaki minimum bakır içeriğinin X olması beklenmektedir. MS 6 ve MS70 hurdaları diğer alaşımlardır. Yandaki şekilden de görebileceğiniz gibi d-bakır alaşımlarından ve p-bakır alaşımlarından oluşurlar. Sarı hurda üretim sektörleri ve fiyatları Sarı ara hurda MS6 ve MS70, çoğunlukla üretim sırasında oluşan atık ürünlerdir. MS6 öncelikle aşağıdaki endüstrilerde kullanılır: dekorasyonlar ve el sanatları bina araba, Elektronik ve elektrik alanlarında Rondela ve conta imalatı banyo aksesuarları Takı ve aksesuar üretiminde dekoratif duvar malzemeleri MS 6 yukarıdaki alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

1 kilo sarı ne kadar?

pirinç atıklarının geri dönüşümü Günün sonunda hurda adı verilen sarı atık, hurda ve geri dönüşüm tesisine taşınıyor, burada ayrıştırılıyor, eritiliyor ve daha sonra işleneceği yarı mamul üretim tesisine gönderiliyor. Sözde sektörlerde kullanılır. Fabrika, üretilen yarı mamulleri nihai ürün üreticisine göndererek geri dönüştürülmüş pirinç hurdası elde etmektedir. Bu sarı pirinç atıklarının geri dönüşüm döngüsüdür.

  • Sarı Araiş MS-70 Hurda Fiyatı 220,00 TL/Kg
  • Sarı Araiş MS- 64 Hurda  Fiyatı 200,00 TL/Kg
  • Sarı Çubuk Ucu Parça Hurda  Fiyatı 185,00 TL/Kg
  • Sarı MS-58 Çubuk Talaşı Hurda Fiyatı 178,00 TL/Kg
  • Sarı Kırkambar Vana Musluk Hurda Fiyatı 165,00 TL/Kg
  • Su Saati Hurda Fiyatı 155,00 TL/Kg
  • Sarı Radyatör Hurda Fiyatı 130,00 TL/Kg
  • Fosfor Bronz Araiş Hurda Fiyatı 190,00 TL/Kg

Sarı Hurda Fiyatı Sarı pirinç hurdası ne kadar?

Genel olarak alaşımın türü ve malzeme miktarı hurda fiyatında belirleyici rol oynamaktadır. Eski pirincin fiyatı eski pirinç veya alüminyum olmasına göre değişmektedir. Sarı hurdanın fiyatı alüminyum muslukların fiyatının iki katından fazladır. Bunun sebebini şu şekilde açıklamak mümkündür. Tüm horoz artıkları gibi, horoz artıklarının çoğunluğu da bina yıkımından geliyor. Bu yıkım işlemlerinden kaynaklanan su atıkları türüne göre sınıflandırılarak kilo/ton olarak satılmaktadır. 100 adet horoz karkası yaklaşık 50 ila 60 kilogram ağırlığındadır. Hurda fiyat aralığı çeşitli kriterlere göre değişiklik göstermektedir. Eski hurdalarımızı piyasaya göre fiyatlandırıyor, müşterilerimize güncel ve avantajlı fiyat listesi sunmaya çalışıyoruz. Sarı pirinç hurda fiyatını öğrenmek istiyorsanız satmak istediğiniz miktarı bize bildirerek fiyatını öğrenebilirsiniz. Hurdaya özel araştırma çalışmaları yaparak kilo veya ton başına fiyatları değerlendiriyor ve en net fiyat sonuçlarına ulaşıyoruz.

Sarı Hurda Fiyatı 2024

Hurda Sarı Fiyatları220,00₺/Kg
Sarı Çubuk Ucu200,00₺/Kg
Sarı Pirinç Hurda Fiyatları185,00₺/Kg
Ms 58 Sarı Hurda Fiyatları175,00₺/Kg
Hurda Pirinç Fiyatı165,00₺/Kg
Sarı Hurda Fiyatı165,00₺/Kg
Musluk Hurda Fiyatı165,00₺/Kg

 

Hurda Sarı Fiyatı 1 ton pirinç ne kadar?

Sarı; bakır ve çinko karışımından oluşan bir mineral. Ana adı pirinçtir ancak “sarı” adı da sıklıkla kullanılır. Bu metalin en büyük özelliği hızlı bir şekilde tel veya sac haline getirilebilmesidir. Pek çok türü vardır ancak en yaygın kullanılanı sarının basit ve özel bir tonudur. Basit (yaygın) sarı, bileşiminde yüzde 20’ye kadar çinko içeren bir sarıdır. Takı ve mücevher yapımında basit işler için kullanılır. Bu maden özel bir sarı renk tonu içerir. Bu tip, dayanıklılığı artırmak için kalay, kurşun, alüminyum, demir ve nikel içerir. Ayrıca sarı, metalin kaba halinde kırmızıdır ve karıştırma başladığında kendi rengine dönüşür.

Hurda Sarı Fiyatı

1 kg pirinç madeni kaç TL?

Hurda sarı değeri ve anlamı Sarı, maden olarak çok değerli olduğu gibi ülkemizde hurda olarak da oldukça önemlidir. Bakır cevherinin yüksek değeri nedeniyle, bu metalden yani bakır alaşımlarından elde edilen hurda da oldukça değerlidir. Hatta bakır hurdasının değer bakımından bakır hurdasından sonra en önemli ikinci ürün olduğu söylenebilir. Bakır ve çinko karışımı da ortalama bir hurda değeri üretti. Artıklar açıkça sarıdır. Çubuk, talaş ve talaş olarak popülerdir. Birden fazla sarı hurdanın bir çubuk içerisinde kalıcı metal olarak karıştırılmasına ergitilmiş sarı denir. Diğer madenlerde olduğu gibi sarı madenin tamamının üretilmesinden sonra kalan kalıntıya sarı talaş denir. Hurda üretimine nitelik ve kalite açısından değer katan sarı, kozmetikten sanayiye kadar geniş bir yelpazede kendine sağlam bir yer edinmiş bir madendir.

Hurda Sarı Fiyatı kç tl

Bu metalin yaygın kullanımı, sarı hurda ürünlerini hurda metal endüstrisinde oldukça popüler hale getirmiştir. Piyasadaki diğer birçok madenden daha nadir olması değerini arttırmıştır. Hurda Sarı, pirinç tarlası deneyimi Ahtapot Hurdacı sarı atıkların piyasadan toplanıp fabrikaya teslim edilmesinden sorumludur. Eşsiz misyonumuzu yerine getiriyoruz. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi, eski sarı alanda kanıtlanmış bir geçmişimiz var ve müşterilerimize mükemmel hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Altgel ve diğer ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin. Geri dönüşüm sektörünün önemli bir bileşeni olan hurda pirinç o kadar sık ​​ve yaygın olarak kullanılıyor ki, zorunlu olarak geri dönüştürülmesi gere

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir